Kapaklı Nakliyat Firması Arayanlara 7/24 Kesintisiz Hizmet

Şubat 7, 20230Blog

A6B15C9A-CC1F-441F-B3E2-76E00FAC8483.jpeg

Kapaklı Nakliyat Firması Arayanlara 7/24 Kesintisiz Hizmet

Şubat 7, 2023 0Blog

Kapaklı nakliye firması olarak uzun yıllardan beridir ülke içinde ev ya da ofis eşyalarınızı profesyonel biçimde bir noktadan başka bir noktaya taşıyoruz. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde firmamız piyasanın en kaliteli nakliye hizmetini vermesinin yanı sıra 7/24 kesintisiz işlem yapmaktadır, dolayısıyla bizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz.
Hizmetlerimiz arasında;
• Ofis ve ev taşıma
• Şehirler arası nakliye
• Eşya paketleme
• Asansörlü taşımacılık
• Sigortalı taşımacılık
• Marangozlu nakliye gibi seçenekler bulunmaktadır.
İhtiyacınıza göre farklı nakliye hizmetlerimizden uygun fiyata yararlanabilirsiniz.

Ofis ve Ev Taşıma Nedir?

Ofis ve ev taşıma hizmetlerimiz ile ev eşyalarınızı veya ofis eşyalarınızı hiçbir hasar görmeden dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken dilediğiniz bir tarih için firmamızdan randevu almak ve ev mi ofis mi taşıtmak istediğinizi belirtmektir. Tekirdağ nakliye gibi hangi bölge için hizmet almak istediğinizi de mutlaka tarafımıza belirtmelisiniz.
Buna göre uzman ekibimiz veya talebinize göre yalnızca şoförümüz verdiğiniz adrese gelerek eşyalarınızı nakliye aracına uygun taşıma tekniklerine göre yükler ve diğer adrese ulaştırıp burada yine hasar almalarına izin vermeden eşyaların indirilip daireye, eve veya yeni işyerinize aktarır. Eşyaların paketlerini işaretlendirip gitmeleri gereken odalara dağıtımını elemanlarımıza yaptırabilirsiniz. Bu sayede biz gittikten sonra çok daha kolay bir şekilde eşyalarınızı yerleştirmeniz mümkün olur.

Şehirler Arası Nakliye Nedir?

İki kent arasında istediğiniz her eşyayı firmamız taşımanıza yardım eder. Uygun büyüklükte nakliye araçlarımız ile eşya çokluk durumunuza göre parça eşya taşıma veya komple taşınmanıza yardım ederiz. Şehirler arası yolculuklarda deneyimli olan şoförlerimiz pek çok kenti ve yollarını çok iyi bilmektedir. Uzun yollarda trafikte daha uzun süre kalacak olan eşyalarınızın uygun biçimde paketlenmesi için eşya paketleme hizmetimizden de yararlanmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede araç içerisinde sallanmadan, birbirlerine çarpmadan ve hasar almadan gidilecek olan şehre doğru biçimde ulaşırlar.
Örnek olarak; Tekirdağ Kapaklı nakliye hizmeti için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Eşya Paketleme Nedir?

Kapaklı nakliyat firması olarak da bilinen özellikle bu bölgede pek çok eşya sahibine yardım etmiş olan firmamız eşya paketleme konusunda son derece profesyonel bir yaklaşıma sahiptir. Kırılacak eşya, beyaz eşya, elektronik ev aletleri gibi özellikle hassas şekilde paketlenmesi gereken eşyalarınıza baloncuklu nayolonla sarma gibi paketleme malzemeleri kullanarak araç içerisinde hasar almadan nakledilebilmelerini sağlıyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Üst katlar için bina içerisinde eşya taşıma dönemi artık tarihe karışmıştır. Günümüzde dış cepheden özel asansör sistemi ile nakliye araçlarımızdan direkt balkona doğru eşyalar gönderilip evin veya işyerinin içerisine nakledilmektedir. Bu sayede hiçbir eşya zarar görmez, komşularınız durumdan rahatsız olmaz, bina içerisindeki kat asansöründe aşırı yüklenmeye bağlı arızaya yol açmış olmazsınız. Pek çok açıdan avantaj sağlayan asansörlü taşımacılık hızlı bir şekilde işlem yapma olanağı da sunmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık Nedir?

Kapaklı nakliyat firmamızdan aldığınız her hizmet için sigortalı taşımacılık imkanımızdan yararlanabilir ve eşyalarınızı yolculuk esnasında istenmeyen bir kazanın meydana gelmesi halinde koruma altına alabilirsiniz. Sigorta kapsamında eşyalarınız korunup hasar, kayıp, kaza gibi çeşitli durumlarda maddi kaybın önüne geçilmektedir.

Marangozlu Nakliye Nedir?

Tekirdağ nakliye firmamızdan alabileceğiniz hizmetlerden biri de marangozlu nakliye olarak adlandırılır. Bu hizmetimiz ile monte ettiğiniz eşyaların hasar görmeden çıkarılması ve yeni nakledilen yerde de montajının sağlanması şeklindeki işlerinizi yapıyoruz. İlk olarak monte edilmiş bir eşyanız varsa anlaşmalı olduğumuz marangoz buraya gelerek işlemleri halletmektedir. Ardından eğer istiyorsanız yeni daire veya işyerinizde yine marangoz gelerek eşyaların istediğiniz bir noktaya sabitlenmesini sağlar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yağmur Nakliyat olarak Tekirdağ Kapaklı Evden Eve Nakliyat alanında müşterilerimize 15 yıla aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.