Tekirdağ Nakliye Hizmeti

Şubat 7, 20230Blog

5EDCD899-CC78-4526-BD09-5DCEBA835168.webp

Tekirdağ Nakliye Hizmeti

Şubat 7, 2023 0Blog

Tekirdağ nakliye hizmeti sunan firmamız tüm taşınma işlemlerinizde en profesyonel yardımı almanızı sağlar. Profesyonel ve kaliteli taşınma hizmetlerimizden yararlanmak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler arasında;
• Evden eve nakliyat
• Ofisten ofise nakliyat
• Şehirler arası nakliye
• Eşya paketleme hizmeti
• Asansörlü nakliyat
• Sigortalı nakliyat
• Marangozlu nakliyat bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ kapaklı nakliye hizmeti sağlayan firmamızdan en temel anlamda alabileceğiniz hizmet türümüz evden eve nakliyattır. Evinizi ister şehir içinde ister başka bir şehre taşıyor olun firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.
Tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmak, taşınma gününüzü belirtmek veya hem firmamızın hem de sizin müsait olduğunuz bir güne randevu oluşturmak, ihtiyacınız olan araç büyüklüğünü belirtmek, ek hizmetlerimizden herhangi birinden yararlanmak isteyip istemediğinizi bildirmektir. Bu aşamada hizmet sürecimiz ve fiyat ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı firma yetkilimize ileterek öğrenebilirsiniz.

Ofisten ofise nakliyat

Ofisten ofise nakliyat hizmetimiz kapsamında Kapaklı nakliyat gibi Tekirdağ’ın her bir bölgesinde hizmet veriyoruz. Ofisinizin eşyalarını paketlememizi isteyebilir, marangozlu nakliye hizmetimizden yararlanarak eşyalarınızın demonte ve montaj işlemlerini hallettirebilirsiniz.
Sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınızı korunaklı bir şekilde iki nokta arası taşıyabilir ve Tekirdağ’da yer alan ofisinizi başka bir şehre taşıyabilirsiniz. Firmamız piyasadaki tüm ofisten ofise nakliye hizmetlerini en profesyonel ve en kaliteli biçimde sunmaktadır.

Şehirler Arası Nakliye

Şehirler arası nakliye konusunda Kapaklı nakliye firması arıyorsanız firmamız tam da aradığınız yer! Bu hizmet türümüzde eşya sahiplerine mutlaka sigortalı taşımacılık ve eşya paketleme gibi ek hizmetlerimizden de yararlanmalarını tavsiye ediyoruz. Bunun sebebi eşyalarınızın uzun bir yolculuğa çıkmadan önce iyice korunaklı hale gelmesi ve hiçbir durumda mağduriyet yaşamamanızı sağlamaktır.
Eşyalarınız her zaman nakliye firmalarının elemanlarından kaynaklı olarak hasar görmez. Bazen de yoldaki büyük kasisler, yolculuk sırasında başa gelebilecek bir trafik kazası gibi durumlarda da eşyalarınızın zarara uğraması söz konusu olabilir. Böyle bir durumda sigortalanmış olan veya iyi paketlenmiş olan eşyalarınız hakkında mal kaybı yaşamamak için sigorta firmasının desteğini arkanıza alabilirsiniz.

Eşya Paketleme Hizmeti

Tüm nakliye hizmetleri esnasında firmamızdan talep edebileceğiniz eşya paketleme hizmetimiz eşyalarınızın malzemesine uygun olan özel paketleme malzemeleri kullanılarak korunklı hale gelmesinin sağlanmasıdır. Örnek olarak camlar için özel balonlu naylon sargılar, beyaz eşyalar için strafor köpük kalıplar kullanılabilir. Bu sayede eşyalarınız birbirlerine araç içerisinde çarpmadan yol alır ve hasar görmeden yeni ev veya ofise ulaştırılır.

Asansörlü Nakliyat

Dış cepheden ev veya ofis eşyalarınızın nakliye aracında bulunan uzatmalı bir asansör sistemi ile taşındığında bu işlem asansörlü nakliyat olarak adlandırılmaktadır. Tekirdağ Kapaklı nakliye hizmeti arayan bireyler için eğer çıktıkları veya taşındıkları daireler için asansörlü nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızı sigortalayarak her birinin poliçede belirtilen şartlara göre zarar görmesi gibi bir ihtimale karşılık mal kaybı yaşamadan güvenle taşıyabilirsiniz. Profesyonel taşımacılık hizmeti sunan firmamız istenmeyen kazalara karşılık sigortalı nakliyat hizmetimizden yararlanmanızı tavsiye etmektedir.

Marangozlu Nakliyat

Marangozlu nakliyat hizmetimiz ile duvara veya yere vb. sabitlediğiniz eşyalarınızı zarar görmeden demonte etme ve yeni taşınılan alanda yeniden monteleme işlemlerini yapabilmeniz için anlaşmalı olduğumuz marangozun hizmet sürecinde bize yardımcı olmasını sağlamaktadır.
Yağmur Nakliyat Ofisimizi Arayın!
Tekirdağ nakliye hizmet ihtiyacınızı en profesyonel biçimde karşılamak adına firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz. Web sitemizin İletişim sayfasını ziyaret ederek hizmet sürecimiz hakkında dilediğiniz soruyu tarafımıza iletebilir ve randevunuzu ihtiyaç duyduğunuz tarih için oluşturabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Yağmur Nakliyat olarak Tekirdağ Kapaklı Evden Eve Nakliyat alanında müşterilerimize 15 yıla aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.